DEM Parti: Kars'ta öndeyiz
DEM Parti Milletvekili Gülistan Kılıç Koçyiğit, yaptığı açıklamada, il seçim kuruluna ulaşan ıslak imzalı tutanaklar göre Kars'ta bin 200 oy ile önde olduklarını kaydetti.
DUVAR - DEM Parti Kars Milletvekili Gülistan Kılıç Koçyiğit sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada bin 200 oy ile önde olduklarını kaydetti.
Koçyiğit’in açıklaması şöyle: “Kars’ta bize ve İl seçim kuruluna ulaşan ıslak imzalı tutanaklar göre 1200 oy öndeyiz. Bizim olanı almaya çok az kaldı.”
(HABER MERKEZİ)