CHP Uludere: Baskılar nedeniyle kapalıyız!
CHP Uludere İlçe Örgüt, geçtiğimiz günlerde açılışını gerçekleştirdiği seçim bürosunu baskılar nedeniyle kapattı.
DUVAR - Şırnak’ta CHP Uludere İlçe Örgütü tarafından bir süre önce açılan seçim bürosu kapatıldı. Büronun camlarına, "İlçede partimize yönelik baskılar nedeniyle geçici olarak kapalıyız" notu asıldı.
.
Seçim bürosunun baskılar nedeniyle kapatıldığı belirtilirken Uludere İlçe Başkanı İsa Gündalı konuyla ilgili Şırnak Valiliği ile görüştü. (HABER MERKEZİ)