'Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı' oyununa soruşturma
Tokat'ta "Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı" filmindeki sahneyi canlandırmak için erkek öğrencilerin etek giyip peçe taktığı 23 Nisan gösterisine soruşturma başlatıldı.
DUVAR - Tokat'ın Reşadiye ilçesi Bereketli beldesindeki Bereketli İlkokulu'nda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda düzenlenen kutlama programında, "Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı" filmindeki sahneyi canlandırmak için 4 erkek öğrenci etek giyip, peçe takarak oynadı.
Program sonrası görüntülerin sosyal medyada paylaşılmasının ardından İl Milli Eğitim Müdürlüğü, okul idaresi ve programı düzenleyen öğretmenler hakkında idari soruşturma başlattı.
(HABER MERKEZİ)