Hayko Cepkin'in 30 yıl önceki tribün görüntüsü ortaya çıktı
Hayko Cepkin, 30 yıl önce oynanan Beşiktaş-Kocaelispor maçında ekrana geldiği bir görüntüyü paylaştı: "Yeni açıkta maçın başlamasını bekliyoruz muhtemelen. Klasik şapkam ve delik deşik montum"
DUVAR - Şarkıcı Hayko Cepkin, 1993-1994 sezonunda Beşiktaş tribününde izlediği maçtan bir görüntüyü sosyal medya hesabından paylaştı.
Arkadaşı Amir Necim'in Kocaelispor maçının özetini izlerken kendisini fark ettiğini aktaran Cepkin, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:
"Yeni açıkta maçın başlamasını bekliyoruz muhtemelen hahahahah. Klasik şapkam ve delik deşik montum. Amir Necim
arkadaşım 93-94 sezonu Kocaeli ile kupa maçının özetini denk gelip seyrederken beni farketmiş. İşin tuhafı biz daha arkadaş değilken o da aynı maçta tribündeymiş. Elimdeki tek arşiv olacak tribündeki tek görüntümü bulduğu için çok teşekkürler valla çok mutlu oldum #Beşiktaş"
Yeni açıkta maçın başlamasını bekliyoruz muhtemelen hahahahah. Klasik şapkam ve delik deşik montum. @amirnecim arkadaşım 93-94 sezonu Kocaeli ile kupa maçının özetini denk gelip seyrederken beni farketmiş. İşin tuhafı biz daha arkadaş değilken o da aynı maçta tribündeymiş.… pic.twitter.com/NShrOKIqwr
— HAYKO CEPKİN 🖕 (@HAYKOCPQN) March 19, 2024
Cepkin'i tesadüfen gördüğünü aktaran Amir Necim de "3 gün önce Youtube da önüme özeti düşen maçı tribünde izlediğimi hatırlayıp baştan sona izlemem ve 2 saniyelik bir anda kalabalıkta sonradan arkadaşım olan Hayko Cepkin'i farkedip görüntüsünü ona göstermenin ikimizde de yarattığı mutluluk tarifsiz!" paylaşmını yaptı.
3 gün önce Youtube da önüme özeti düşen maçı tribünde izlediğimi hatırlayıp baştan sona izlemem ve 2 snlik bir anda kalabalıkta sonradan arkadaşım olan @HAYKOCPQN i farkedip goruntusunu ona göstermenin ikimizde de yarattığı mutluluk tarifsiz! 🦅 https://t.co/SG5ya6jimj
— Amir Necim (@amirnecim) March 19, 2024
(HABER MERKEZİ)