İmamoğlu'ndan sandık mesajı: Oylarımıza sahip çıkacağız
Sandıkların kapanmasının ardından paylaşım yapan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Asla rehavete kapılmadan tüm oylarımıza sahip çıkacağız" dedi.
DUVAR - İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı ve CHP'nin İBB adayı Ekrem İmamoğlu, yerel seçimlerde oy verme işleminin sona ermesinin ardından sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.
İstanbullulara seslene İmamoğlu, "Sandıklar 17.00 itibariyle kapandı. İstanbul’da şu ana kadar olumsuz bir durum yaşanmadı. Şimdi, sayım işleminin görevliler ve vatandaşlar tarafından titizlikle takip edilmesi süreci başladı. Tüm vatandaşlarımızı süreci dikkatle takibe davet ediyorum. Asla rehavete kapılmadan tüm oylarımıza sahip çıkacağız" dedi.
Kıymetli İstanbullular;
— Ekrem İmamoğlu (@ekrem_imamoglu) March 31, 2024
Sandıklar 17.00 itibariyle kapandı. İstanbul’da şu ana kadar olumsuz bir durum yaşanmadı. Şimdi, sayım işleminin görevliler ve vatandaşlar tarafından titizlikle takip edilmesi süreci başladı. Tüm vatandaşlarımızı süreci dikkatle takibe davet ediyorum.…
(HABER MERKEZİ)