İskenderunspor'dan acil yardım çağrısı: İki antrenörümüz göçük altında
İskenderunspor, iki antrenörün göçük altında kaldığını ve acil yardım beklediklerini duyurdu.
DUVAR - TFF 2'nci Lig ekibi İskenderunspor, yaşanan depremin ardından iki antrenörün göçük altında kaldığını belirtirken, tüm kulüp personellerinin ve oyuncuların, kurtarma çalışmalarına dahil olduğunu bildirdi.
İskenderunspor'un paylaşımı şu şekilde:
"Yaşanılan deprem sonrası teknik heyetimizden iki hocamız göçük altında kalmıştır. Tüm kulüp personellerimiz ve oyuncularımız hem hocalarımızı hem de göçük altında kalan diğer vatandaşlarımızı kurtarmaya çalışmaktadır. İskenderunspor Kulübü olarak; AFAD ve tüm yetkili kurumlardan İskenderun için ACİL YARDIM beklemekteyiz." (HABER MERKEZİ)
ACİL YARDIM | #deprem @TC_icisleri @AFADBaskanlik pic.twitter.com/WTPqhkO5G4
— İskenderunspor (@iskenderunspor_) February 6, 2023