Koca: Milli aşı adayının gönüllülere ikinci doz uygulaması başladı
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'deki aşı geliştirme çalışmalarıyla ilgili, "Milli aşı adayının gönüllülere ikinci doz uygulaması bugün başladı. Umutluyuz" paylaşımını yaptı.
DUVAR - Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yeni tip korona virüsüne (Covid-19) karşı milli aşı adayının gönüllülere ikinci doz uygulamasının bugün başladığını açıkladı.
Koca, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Kovid-19'a karşı aşı geliştirme çalışmaları yarışında biz de varız" ifadelerini kullanarak, şunları kaydetti:
"Türkiye Sağlık Enstitüleri (TÜSEB) desteği ile Erciyes Üniversitesi'nde geliştirilen Kovid-19 aşı çalışmaları planlanan takvime uygun olarak devam ediyor. Milli aşı adayının gönüllülere ikinci doz uygulaması bugün başladı. Umutluyuz." (HABER MERKEZİ)
COVID-19’a karşı aşı geliştirme çalışmaları yarışında biz de varız.
— Dr. Fahrettin Koca (@drfahrettinkoca) November 26, 2020
TÜSEB desteği ile Erciyes Üniversitesi’nde geliştirilen COVID-19 aşı çalışmaları planlanan takvime uygun olarak devam ediyor. Milli aşı adayının gönüllülere ikinci doz uygulaması bugün başladı. Umutluyuz.