MasterChef'te ana kadroya giren yedinci yarışmacı kim oldu?
MasterChef'te dün akşam bir isim daha ana kadroya ismini yazdırmaya hak kazandı. MasterChef'te ana kadroya giren yedinci yarışmacı kim oldu?
DUVAR - MasterChef'te dün akşam ekrana gelen yeni bölümde ana kadroya katılan yedinci yarışmacıyı belirlemek için iki etaptan oluşan bir oyun oynandı.
İki etaptan oluşan oyunun ilk etabında yarışmacılardan farklı çeşitlerdeki salçalardan oluşan ana ürün verildi.
Salçanın ana ürün olduğu yemekler yapıldıktan sonra şefler tarafından yapılan tadımların ardından Yudum, Şirin, Akın, Serhat ve Beril adını bir sonraki tura yazdırdı.
Yarışmanın ikinci turunda yarışmacılardan Japon mutfağından Gyoza yapmaları istendi. Yapılan tadımlar sonucunda Beril, Serhat ve Yudum en başarılı üç tabak seçildi.