Metin Akpınar'ın kızlarına her ay gönderdiği paranın miktarı ortaya çıktı
Oyuncu Metin Akpınar'ın kızları Duygu Nebioğlu ve Sevgi Nebioğlu'na aylık 10'ar bin lira gönderdiği ortaya çıktı.
DUVAR - Metin Akpınar'ın Duygu Nebioğlu ve Sevgi Nebioğlu adında iki kızı olduğu ortaya çıktı. Akpınar'ın kızlarına ne kadar para gönderdiği ortaya çıktı.
Habertürk'ten Mehmet Çalışkan'ın haberine göre, Metin Akpınar, Duygu Nebioğlu ile Sevgi Nebioğlu'na her ay 10'ar bin lira harçlık gönderdiği öğrenildi. Duygu Nebioğlu'nun avukatı bu konuda yaptığı açıklamada, "Metin Akpınar'ın bir akşam yemeği kadar" ifadesini kullandı.
Ne olmuştu?
Oyuncu Metin Akpınar’ın 35 yıl sonra bir kızı olduğu ortaya çıktı. Duygu Nebioğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, mahkeme kararı ile Akpınar'ın kızı olduğunun resmiyet kazandığını açıkladı.
Akpınar'ın başta sadece bir kızı olduğu sanılsa da Duygu Nebioğlu'nun ikiz kardeşi olduğu öğrenildi. Sevgi Nebioğlu'nun açtığı davada DNA raporları uyuştu ancak henüz mahkeme kararı çıkmadı.
Geçtiğimiz günlerde bir programa katılan ve yaşadıklarını anlatan Nebioğlu, "Annem iki aylıkken bizi Kemer'de yaşayan Adile Şener ve Emin Şener'e emanet etmiş. Onlara çok teşekkür ediyorum. Umarım hayattalardır, onları arıyorum. 'Büyüdüm, 35 yaşına geldim ve size teşekkür ederim' demek istiyorum. Bakıcı olarak, para karşılığında Adile Şener'e verilmişiz. Altı ay sonra "Annesi nerede?" diye bir haber yapılmış. Haber sonrası bizi Zübeyde Hanım Çocuk Esirgeme Kurumu'na teslim etmişler. Devlet bizi koru altına almış" demişti.