Kayseri Basketbol'da 2 kulüp çalışanı koronaya yakalandı
Kadınlar Basketbol Süper Lig'inde mücadele eden Kayseri Basketbol, 2 kulüp çalışanında korona virüsü tespit edildiğini açıkladı.
DUVAR - Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi takımlarından Bellona Kayseri Basketbol'da, 2 kulüp çalışanının korona virüsü (Covid-19) testinin pozitif çıktı.
Kulüpten yapılan açıklamada, "1 Eylül 2020'de sporcularımız, teknik heyet ve personelimize uygulanan Covid-19 PCR test sonuçlarına göre 2 kulüp personelimizin test sonucunun pozitif olduğu tespit edilmiştir" denildi.
İki çalışanın tedavisine başlandığı aktarılan açıklamada, "Klinik şikayeti olmayan personellerimiz için izolasyon ve tedavi sürecine başlanmıştır" ifadelerine yer verildi. (HABER MERKEZİ)
Kamuoyuna saygıyla duyurulur. pic.twitter.com/l10AzkqnV3
— Bellona Kayseri Basketbol SK (@kayseribasketsk) September 2, 2020