Yeni telefonu cebinde alev aldı
17 yaşındaki Mehmet Ece’nin yeni aldığı cep telefonu bir dükkanda oturduğu sırada cebinde yanmaya başladı.
DUVAR - Mardin'in Kızıltepe ilçesinde yaşayan Mehmet Ece’nin yeni aldığı cep telefonu pantolonun cebindeyken alev alarak yanmaya başladı. Ece'nin bacağında ve elinde kızarıklıklar oluştu.
DHA'nın haberine göre olay, 28 Mayıs’ta sabah saatlerinde Kızıltepe ilçesindeki bir dönerci dükkanında meydana geldi.
Turşu yapımı için arkadaşlarına yardıma 17 yaşındaki Mehmet Ece’nin yeni aldığı pantolonunun cebindeki telefonu, bir anda alev aldı. Hemen ayağa kalkan Ece, telefonu cebinden çıkararak yere attı.
Telefondan dumanlar yükselirken, Ece’nin bacağında ve elinde kızarıklıklar oluştu. Olay anı ve yaşanan panik de iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.